FUNDACJA

ANNA GORZYNIK – prezes Fundacji, koordynatorka  spotkań, warsztatów i wydarzeń Klubu Pajacyk, prowadząca zajęcia multisensoryczne „Zmysłoteka”, terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej.

Tak się szczęśliwie złożyło, że robię to co lubię! Lubię być wśród ludzi, uwielbiam małe dzieci. Ogromną radość sprawia mi obserwowanie ich zmian rozwojowych od pierwszego do ostatniego spotkania. Początkowy strach i obawa przed tym co nie znane z czasem ulatują w powietrze a wtedy już śmiało, pewnym krokiem wchodzą do sal gdzie mniej lub bardziej cierpliwie czekają na ulubiony punkt spotkania.  Każde z nich jest inne, każde fantastyczne i wyjątkowe. Obserwacja małych dzieci i praca z nimi skłoniła mnie do zgłębienia wiedzy z zakresu integracji sensorycznej.  Jako terapeuta i diagnosta SI chcę świadomie wspierać rozwój dzieci i pomagać rodzicom zrozumieć potrzeby dziecka. 

Prywatnie nie idealna ale spełniona mama Amelii i Filipa.  

IWONA DZIAK – wiceprezes Fundacji, koordynatorka Tygodnia Małżeństwa w Olsztynie.

Jestem optymistką i idealistką co mi pomaga w życiu! Nie lubię nudy, uwielbiam jak coś się dzieje, dlatego będąc na urlopie macierzyńskim z trzecim dzieckiem – Anią, stwierdziłam, że to jest dobry czas na realizację marzeń. Dlatego razem z Anią Gorzynik założyłyśmy Fundację Aktywnej Rodziny i tym samym ruszył Klub Aktywnej Rodziny Pajacyk, który po moim powrocie do pracy Ania wspaniale prowadzi. Ważna jest dla mnie wiara i rozwój duchowy. Cieszę, że razem z mężem należymy do wspólnoty Odnowy Rodzinom. Uważam, że rodzina jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Na funkcjonowanie rodziny mają wpływ relacje małżonków.
Chcąc wspierać małżeństwa w pielęgnacji ich więzi postanowiłyśmy jako Fundacja zorganizować kampanie Tydzień Małżeństwa w Olsztynie podczas, której jest wiele interesujących spotkań, warsztatów, wykładów, randek.
Prywatnie szczęśliwa żona Leszka i mama Szymona, Marysi, Ani i Michasi.

 

JOANNA MURZYN – członek Zarządu Fundacji, koordynatorka wydarzeń charytatywnych.

Jestem szczęśliwą i spełnioną mamą 2 dzieci.

Na co dzień pracuję w doradztwie ubezpieczeniowym a od kilku lat prowadzę grupę ,,Pozytywne Mamuśki z Olsztyna”. W Fundacji zajmuję się pomocą potrzebującym. Jest to moim życiowym powołaniem i sprawia mi wiele przyjemności. W przyszłości chcę poprowadzić wolontariat dla młodzieży i to będzie moim „pajacykowym” zadaniem.