VI TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA W OLSZTYNIE

 

 

VI Tydzień Małżeństwa jest to inicjatywa międzynarodowa prowadzona od 1997 r. promująca szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny, odbywa się równolegle w 22 krajach.

Ideą projektu Tydzień Małżeństwa będzie czas dla DWOJGA – najbliższych sobie osób, którym codzienność może trochę zatarła intensywność najpiękniejszych relacji.

Jako Fundacja Aktywnej Rodziny w Olsztynie chcemy promować małżeństwo, naszym celem jest propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. W tym roku rozpoczynamy 5.02.2023 i kończymy 19.02.2023

Cele Projektu:

  • wzmacnianie relacji małżeńskich poprzez oferowanie  szerokiego zakresu pomocy, psychoedukację,
  • motywacja olsztyńskich małżonków do pracy nad własnym związkiem i poszukiwanie wartościowych sposobów jego rozwoju, jak również tworzenie okazji i przestrzeni do wzmacniania małżeńskich relacji,
  • zwrócenie uwagi lokalnej opinii publicznej, a zwłaszcza specjalistów, mediów, osób publicznych na znaczenie małżeństwa jako fundamentu rodziny i dobrostanu jednostki społecznej. 

W ramach kampanii „Tydzień Małżeństwa” zrealizowane zostaną liczne działania skupione w poniższych kluczowych obszarach: duchowym, kulturalnym, edukacyjnym, rekreacyjnym.

Tabela-Tydzień-Małżeństwa-2023

Orgaznizatorzy :

   

Patronat honorowy:

      

Partnerzy :

                                        

 

 

Patronat medialny :

                 

 

 

Koordynatorzy Tygodnia Małżeństwa:

Iwona i Leszek Dziak

503752051 lub 506608371

Prosimy o zgłoszenia przez wypełnienie poniższego formularza:
ZAPISY: FORMULARZ

Aby uczestniczyć w wybranych przez siebie wydarzeniach zaznaczonych w powyższym w formularzu zgłoszeniowym, należy dokonać opłaty przelewem na konto Fundacji Aktywnej Rodziny nr rachunku bankowego 23 1140 2004 0000 3902 7703 4515, tytułem: Imię i nazwisko, nazwa wybranych wydarzeń oraz dopisek na cele statutowe fundacji *. Po zaksięgowaniu wpłaty poinformujemy Państwa mailowo o pomyślnym zakończeniu rejestracji.